Autók » Subaru » Libero (1983-2000)

Libero E12

Subaru Libero - A Party Busz

Szüleimtől örököltem meg.Anyám használta elöttem mivel bútor-asztalos ezért fa anyag szállítására nagyon megfelelt belefér a félvilág. De hála istennek az én kezeimben kötött ki és nagyon a szívemhez nőtt nagyon "Flash" kis autó minden időben megállja a helyét Nagy horgászásoknál befér minden csomag,buliknák belefér az egész csapat és gyerünk. Ha letévedünk a csúcs minőségű magyar aszfaltról akkor a váltón található piros "4wd" feliratú gombbal nincs lehetetlen.
Szóval ez a kis autó verhetetlen a városban el lehet vele slisszanni bármilyen kis helyen .Sokan szkeptikusak vele hogy milyen keskeny és mlyen magas .Jönnek a kérdések :"Nem borul fel??Nem Félsz benne??
Mitől ??? Kérdezem én !! Stabil mint a forint!! :)
Dehogy borul ,megkell szokni azt az érzést amit nyújt az autó .
Minden figyelembe véve nagyon zsír kis járgány csak kár hogy japánban gyártyák a újjab fajtát ,na nem baj majd remélem egy olyan is eljutt egyszer a kezeim közé

- Szelepfedéltömítés (volt másik)
- Generátor [nem megfelelő töltés](volt csere darab)
- Kilincs eltört
- szilentek (A jó utaknak hála) Pár száz forint
- féltengelygumiharang

Saját magam javítom!!!

Ha valakinek szüksége van alkatrészre ilyen típusú Subaruhoz akkor bátran írjon egy e-mailt mert van bontáson 2-3db. Tel:0630-9449138

Fenntartási költség (8) Évjárat 14
Teljesítmény (4) Km vásárláskor 20000