Autók » Skoda » 105, 120, 130 (1976-1991)

105, 120, 130 105 S

Kis kiruccanás a csehszlovák csodákhoz

Ezt egy átmeneti autónak szántuk, mert az új házunkat akkor fejeztük be, és kellett egy autó addig amíg meg nem találjuk a nekünk megfelelőt. Egy öreg bácsitól vettük aki nem nagyon járkált vele. Eleinte jól ment de kezdődtek a gondok. A keményebb dombokon mindig felemlegedett a víz és meg kellett álni. Volt olyan is amikor menet közbe kitört a kereke! Még az volt a szerencse hogy épp akor indultunk el és még lassan ment a kocsi. Sokat fogyasztott és beköpte állandóan a gyertyákat, minden hónap új gyertya, az kicsit sok szerintem. 100km/h nál már zörgött a műszerfal, de azért elvitte a 110et is. Aki megbízható autót keres annak nem ajánlom figyelmébe. Bár régi és rossz volt azért a szívemhez nőtt egy kicsit, az átélt kalandok miatt:) A szervízelése pedig olcsó viszonylag.

- hát... a kasztnitól elkezdve minden, majdnem minden hónapban új gyertyákat kellett bele vennem. Légszűrőt, csapágyakat fékekeket és gumikat is.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1981
Előző autója? Következő autója? Toyota corolla