Autók » Seat » Toledo (1999-2004)

Toledo 1.6 16v 105Le AZD morotkod

Seat 1.6 16v elekronikai csőd

- hali én 2002 ben vettem az autót kevés km-rel 31000 szinte azonal pár ezer km után behal 2 gyujtótrafó ebből összesen 6 ot cseréltettem a 3 év alatt (18000ft/db körül van az ára) 50000km-nél a generátor feszültségszabályzója halt meg a Kaposvári Zsille seat szervízben meg voltak győződve hogy csak komplett generátort lehet cserélni kb 120000 ért, én azért egy generátor szervizben vettem 1 fesszabályzót hozzá 35000 ért és ez elég is volt neki. 68000km első labdaszonda 57000ft csak eredeti létezik belőle utángyártottban nem létezik még 5 vezetékes ehez való. első el. ablakemelő 60000km környékén javitása 20000ft-db szinte egyszerre mentek tönkre. 90000km vizgomba (6500ft) de a gyujtógyertyákat tönkretette +16000 ft és 1 hét mire kitalálták mi a baj, ekkoriban a klimából is eltünt a gáz minden előzmény nélkül 98000km légnyomásmérő + kipufogogázvisszavezető szelep együtt 50000ft és 2 hét mire kitalálták mi a hiba. itt vagyok 101.000km nél és 2 hét mulva adom le a kocsit (ujat veszek ami nem vw audi seat) és félve ülök be nem tudom mi megy még tönkre rajta... összeségében az autót szerettem de ez a sok elektronikai probléma eladásra kényszerit (fizikai hibája sosem volt csak elekronikai)

seat zsille szerviz kaposvár nem ajálom, meg tudják csinálni de várja ki az ember

Fenntartási költség (3) Évjárat 2002
Előző autója? 318i Következő autója? kia ceed