Autók » Seat » Terra (1987-1996)

Terra 1,4D

Unalom ellen, lego

Úgy kezd?dött, hogy kellett egy furgon....Erre volt pénzem.
Naggyon belenyúltam. Ha valaki kényelmetlen, megbízhatatlan szarra vágyik, viszont imád bütykölni és van is rá ideje, annak nyugodt szívvel ajánlom.
94-es létére feltün?en hullott szét. Kicsit meg is volt már hempergetve. Kis lakatolás, festegetés mindenhol. Nem vagyok egy king-kong, de vezetés közben a lábaim a nyakamban voltak. Fék pocsék. minden új, de mégis állat módon nyomni kellett. Azt mondták ez ilyen. A vezetés élménye viszont felejthetetlen. Egy percre sem unatkoztam, végig gépészkedni kellett. Folyton az járt az eszemben, hogy, ha nekemjön valaki, akkor garantált a halál, ebb?l aztán ki nem szednek. A kormányrúd(dárda) felnyársal,a motor pedig az ölemben lesz.
Szóval, úgy hetente romlott el valami. Alkatrész elvileg passzol a fiat hasonló csapásmér?jével(fiat panda) és a seat marbellával, de csak elvileg! Bontóban kellett sok minden cuccot vennem. Teljes futóm? generál (csillapítók, törött rugó, szilentek, toronycsapágyak, összeköt?k) cseréje után is kiesett a tömés a fogamból, ha a Thököly úton végigmentem.
Egy pozítívum , amit megemlíthetek, hogy egy évet kibírt alattam. A lában a h?t?nél volt, mégis úgy éreztem, hogy mindjárt hátrafelé indul el.
Jaa, még egy! Elég nagy a puttony. bedobsz egy szivacsot és 2 ember kényelmesen elfér benne fekve, ülve, állva, térdelve, hajolva. :-)

- Ajtópánt körberohadt, kiesett. Adagoló. Futóm?, hengerfej, f?tés, váltó, kuplung, elektomos berendezések(már, ami van).

Saját(szomszédom). Már rosszul volt, ha meglátta.

Fenntartási költség (2) Évjárat 1994
Előző autója? Következő autója? VW caddy