Autók » Seat » Ibiza (2002-2007)

Ibiza 1.4 16w

Szexis latin szerető, pocsék szervizhálózat

A II.-es Puntóm után első benyomásra a németes belső fíling borzalmas nyomot hagyott bennem, azonnal ki is száltam, és gyönyörködtem a formájában. Mert ugye az van neki. A konszern kisautói közül a leg szebb. Nem ismételgetem amit a hozzászólók már elöttem irtak, jót rósszat, szerintem bőven megéri az árát, viszont amiről írni akarok az a szervíz tapasztalat.
ISTEN MENTS A PORSCHE HUNGARYA SZERVIZEITŐL!!!!!!!!!!!!!!
KIvált képp a Győritől!!!!!
Emberek! 2 év alatt 7 az-az hét alkalommal vittem az autót klíma problémákkal.
Fél év a szerelési garancia, amit szerintem van aki még nem tud, hát én szorgalmasan vittem is, mivel 4/5 5 hónap alatt el is eresztette a gázt. Hát ahogy azt kell náluk, max. tömítéscsere, persze szigorúan ahol csak hozzáfértek, gáztöltés, nyomáspróba, oszt hali. Viheti a tulaj a P...ba.
Megérteném ha ez a hét alkalom Pénzbe is kerüt volna nekem, de ugye a fél év szerelési garancia kötelezte őket.
Miért nem lehet alkatrészeket cserélni? miért nem foglalkoztatnak hozzáértő szakembereket? Vagy legalább mondanák azt hogy "Drága uram. Mi képtelenek vagyunk megjavítani az autót, vigye a Skodához, javítassa meg ott és a számlát mi kifizetjük."De nem! Kisérleteznek vazeg. Ráadásul a munkafelvevők a 3. találkozásunkra úgy néztek rám, mint valami csodabogárra de a rosszabbik fajtából.
Szumma szummárum ha a Porsche Hungarya valamejik szervizébe kénytelen vinni az autóját, legyen résen.

- Neha égőcserék, féklámpakapcsoló, elszáló klímagáz ugyan hól????

Porsche Győr

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004