Autók » Seat » Cordoba (1993-2002)

Cordoba 1,6 streetball

Az én Párducom

Az autót 2001-ben vettem 0 kilométerrel a SEAT Penemnél. Fekete, két ajtós, 1.6-os papíron 75 LE. Nagyon-nagyon szeretem a neve:Párduc.Soha nem csalódtam benne,mindig minden hová elvitt és vissza is hozott.Nekem tényleg semmi bajom nincs vele,csak elfordítom a kulcsot és már megyünk is.Ha -10 akkor -10,ha +40 akkor +40 fok van, de Ő mindig indul.Szerintem jól is megy,persze a határain belül,de a dinamikus vezetéshez ez a teljesítmény elég.Nekem kényelmes is,én 175 cm. és 80 kg.vagyok.Általában egyedül használom,van családi kombi is,egy Honda Accord az is nagyon jó.A Párduc még gyári fényű,bontatlan a motorja és szerintem soha nem adom el.Mindig minden kötelező szerviz időben el van végezve és a kopó alkatrészek is jó minőségű alkatrészekre vannak cserélve. Kímélve nincs,de vigyázva van rá (garázsban áll).Szerintem jó autó,már nem megy olyan sokat mint korábban,de még most is rendszeresen használom.A hiányossága,hogy nincs benne klíma,semmilyen vezetést támogató rendszer,egy 4-5 fős családnak szerintem kicsi.Mondjuk mivel két ajtós egy nagyobb balesetnél hátsó ülésekről szerintem nehéz az esetleges sérültet kimenteni.Nálam nem is ül hátra senki.Mikor vettem még egyedül voltam.

- A kopó alkatrészeket nem írom. - -elektronikus hőmérséklet jeladó (talán ez a neve)2001-ben. Garanciában. - -kipufogó középső része 2009-ben. - -bal oldali elektromos ablak 20,000 Ft. 2015-ben. - -csomagtartó központi zárja 2015-ben. - -gyújtó trafó kb. 15.000 Ft.Évekkel ez előtt volt. - -kuplung szerkezet és baloldali kerékcsapágy kb. 70.000 Ft.2016-ban. - -lambda-szonda 13,000 Ft.2018.január. - -gyújtókábelek 2018.január.

Barátom.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2001
Előző autója? Suzuki Swift Következő autója? ?
Verdikt (9.1/10)

Seat Cordoba 1993