Autók » Rover » 75 (1999)

75 2.0 V6

Hálás jó barát!

Amikor megvettem egy kicsit tartottam tőle de nagyon tetszett.Hála a minden hatónak meg az angol mérnököknek, nem volt rá okom!Az autó olyan kiváló belül mint kívül! A mai világban már nem gyártanak ilyen autókat.Kiváló anyagválasztás kortalan kinézet és remek műszaki tartalom.Soha nem hagyott ott sehol eddig. Az egész család szereti.Már két éve megvan de még mindig visszafordulok megnézni mikor becsukom annyira szép.Ahhoz képest mekkora autó nem fogyaszt sokat,nagyon kényelmes és csendes.Amikor oda lépek neki akkor szedi a lábát és a V6 hangja az valami csodás, van hogy lehúzom az ablakot hogy jobban halljam mert az utastérben nem igazán lehet semmit hallani.Az automata váltó teszi a dolgát fokozatmentesen vált.A futómű csendes jól elnyeli az úthibákat és tartósnak bizonyul két stabilizátort kellett cserélni mikor megvettem mert kopogott azóta semmi.A hibája a hűtő ventilátor sajnos az nagyon elcseszték mert egy van benne az a klímáé is meg a motoré is úgy hogy figyelni kell rá, mert különben baj lesz.Ha egy kicsit is melegszik a motor azonnal meg kell állni vele mert hengerfejes lesz az meg nem két forint.Összességében nagyon jó kocsi ár érték arányban meg főleg.Volt már pár régi autóm de ez sokkal jobb mint bármelyik volt a hiba listája meg sem közelíti a vele egykorú autókat.Ezt az autót szeretni kell ennyi a titka!

- Hűtőventilátor,szervo szivattyú,stabilizátor

Egy barátom