Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1,4 16V Alizé

Franciát soha többé !!!!!!!!!

Eleinte minden csodás volt, de kés?bb megmutatta, hogy igazából mire képes. 30000-ig semmi gond nem volt vele, ám ezután olyan következett, hogy kabarét lehetne írni róla. Trafócserék, szondacsere, katalizátorcsere, motordiagnosztika, szervizlátogatás(az egész országban) követték egymást, nem láttam a cirkusz végét, így 33000-nél meguntuk és megszabadultunk t?le. Úgy örült az egész család az eladásának, mintha egy új autóra tettünk volna szert. Jó tulajdonságként csak a csomagtartó méretét tudnám említeni.

- önindító
- ablakmosó
- gyujtótrafók(3)
- katalizátor(2)
- lambdaszonda

több szervíz és sok rossz tapasztalat, egyik viszonylag olcsó de hozzá nem ért?, másik drága és még ráadásul átver, harmadik drága és hozzá nem ért?, stb ...(van egyáltalán megbízható és normális ebben az országban ???)

Fenntartási költség (1) Évjárat 2002
Megbízhatóság (1) Vezetett km 22000
Előző autója? swift Következő autója? német
Verdikt (1.7/10)

Renault Thalia 1998