Autók » Renault » Grand Scenic (2009)

Grand Scenic 1.5 dci Dinamic 5személyes

JÓ VÁLASZTÁS

Ez már a harmadik Renault amit vásároltunk.Idáig ez a csúcs.A belső megújult, megszépült.A TomTom navi nagyon bejött sokat dob rajta.Az előző megane ilyenkor már nyekergett,itt még semmi, zaj NE IS LEGYEN!Valami bosszantót is írok én 5 személyes változatot kértem, na ebbe nem tették bele a rolótartót pedig lenne hely.Eddig nagyon meg vagyok elégedve az autóval, kényelmes nagy variációk tömkelege, igazi családi kocsi.Nem egy versenyautó, az 1.5dci motorral, de azért szépen mozgatja a vasat.A fogyasztás még egy kicsit több a vártaknál, de reméljük ez változik.Igen jó választás, aki sokat utazik,szállít,sok a csomagja és kényelmesen szeret utazni.

- Még semmi!!!!!!!!!!

Renault Nyitrai Pécs

Fenntartási költség (10) Évjárat 2009
Előző autója? Megane Grandtour 1.5 dci Következő autója? ???
Verdikt (9.8/10)

Renault Grand Scenic 2009 (2009)