Autók » Porsche » Boxster (2004)

Boxster Boxster S 3400

Porsche szerelem

Már a második Porsche az életemben..az előző modellel is meg voltam elégedve (írtam is ítéletet,de nem jelent meg..) 986 s az is hibátlan volt mondjuk 30e km nl még el is várható..987 S számomra Ő jelenti az autót,volt több nagy kategóriás autóm audik- mercik,nagyobb motorral, de ez más mint a többi ez az AUTÓ motor hátul közvetlen az ülés mögött(közép motor)..Porsche a felnőtt férfiak játékszere, nincs olyan nap,hogy ne várnám ,hogy a dolgaimat intézhessem minden egyes perc öröm számomra amit benne töltök imádom ezt az érzést,a hangzást,a visszaváltást.. nap mint nap újra élem a gyerek korom..,az érzést, csak egy Porsche tudja..VIGYÁZAT ,HA ILYET VESZEL MEGFERTŐZ!A fogyasztáson meg nem kell csodálkozni nem lehet vele lassan járni!!kéri meg is kapja néha meg én a csekket :-)

- Semmi még,bízom benne a német tesztek szerint az egyik legmegbízhatóbb sportkocsi..folyt köv 2013 máj 31 : az 5 év alatt nem volt meg hibásodás 2013 májusában a következő hiba központi zár nem zár le..Szervizben megoldották ezen kívül semmi mondjuk még a beletett km kevés benne nagyon ..Megérte a pénzt és az élményt!

Porsche centrum Wien & BP

Porsche team

Fenntartási költség (9) Évjárat 2007
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? Boxster S 3200 Következő autója? talán panamera szemezgetek vele.
Verdikt (8.8/10)

Porsche Boxster 2004 (2004)