Autók » Peugeot » 207 (2006)

207 1.6 hdi

Ezek már nem a régi Peugeot-k

A Peugeot átgondolta az autógyártás minőségét! Menet közben semmi zaj,nyöszörgés nem figyelhető meg.A kormányzás pontos a sebesség érzékeny szervókormány tökéletes,mely álló helyzetben vajpuhán és finoman tekerhető ,nagyobb sebességnél viszon felkeményedik ezzel is javítva a vezetés élményét és biztosnságát! Jó! Futóműve bírja a magyarországi megpróbáltatásokat,a kanyarogós utakat jól veszi,csak nagyobb sebességnél egy kátyúba futva üt a futómű,de melyik autóé nem ütne ebben a kategóriában??!!
Váltója pontos és jól kapcsolható.A belső anyagok kellemesen összeválogatottak,jó oldaltartást biztosító ülésekkel.Az audio rendszer alapból nem egy ördöngősség,de ha képesek vagyunk a JBL 8.1-es rendszerért felárat fizetni,akkor egy kristálytisztán szóló magas decibel-es hangrendszert kapunk kedvenc kis autónkba.

- Nothing! It´s correct

még nem kellett...

Fenntartási költség (9) Évjárat 2006
Előző autója? fiesta Következő autója? Honda civic
Verdikt (8.7/10)

Peugeot 207 2006 (2007 - 2007)