Autók » Peugeot » 106 (1991-2004)

106 106 KID

AZ ELPUSZTÍTHATATLAN

Megvettem. A legolcsóbb volt az AUTÓ kategóriában, ipari hulladék volt előtte ( moskvich ) elmentem érte a kereskedő persze nyomta a rizsát, kicsit kifúj a kipu, meg ilyenek...persze full lukas volt :D átnéztem, de a simlis gazember alaposan lemosta, féltengely gumikat valami úton módon össze tákolta, mire haza értünk (kb 200km ) az összes zsírt kiokádta, pár nap múlva iszonyatosan zörögtek, a fékhatás kb egy lovaskocsiéval, vagy egy kontrás kemping biciklivel volt egyenlő! Indításnál füstpamacs. Itt jöttek a már leírt alkatrészek cseréi, olaj szűrők féktárcsa fékbetét stb. És most jön a legfontosabb: SOHA SEMMI BAJA NEM VOLT! Egyszer sem kellett útszélén szerelni, vagy bármi más, talán egyszer lecsúszott az injektorról egy vákuum cső és ingadozott az alapjárat, vissza dugtam és mehet! Jó vétel volt de kereskedőtől soha többé! Megy, indul és ugyan nem egy erőgép, fantasztikusan jó hangja van kis seggrakéta. Kijártam vele osztákokhoz melózni, 4en benne meg kismillió cucc, kb földig ült a kis dög és mégis bírta az emelkedőket is, ugyan csak 4ben 80nal kb :D Horvátország, szerpentinek,semmi sem akadály. Abszolút jó kezdő autó, bárkinek. Csak ajánlani tudom, és ha újból autót veszek csak PEUGEOT.Napi használatban van, mindig öröm bele ülni és szeretem :) Engem meggyőzött.

- Féltengely 2db 36000ft
- szelepszár szimering, hengerfej felújítás 11000ft
- (hideg indításnál 1 füstpamacs,és minimális olajfogyasztás volt, elmúlt :) )
- fűtésventillátor (szét, össze, olaj spay és jó! )
- hátsó ablaktörlő (még most se jó, úgyse használom! )
- kipufogó ementáli volt, kapott egy sport dobot.
- lakatolás, lassan 20 éves autóról beszélünk, két köszöb alja elől, doblemezek. ENNYI. tökéletes hibátlan mindenhol. hihetetlen. 35000tf
- fényezés matt volt, új, 135000ft (drága volt)

Barátok és én, sör kerti sütés alkalmaival :D Delta pop autószervíz vagy mi? ott szervízfőnök a haverom, a komolyabb javításokat ő csinálta. drága és gyenge minőség, lehúz átver kiszedi az aprót a kocsiból. ja amúgy nem :) korrekt, megbízható ;)

Fenntartási költség (10) Évjárat 1994
Teljesítmény (4) Km vásárláskor 152000
Előző autója? 2715 Következő autója?
Verdikt (8.6/10)

Peugeot 106 1991