Autók » Opel » Tigra (1994-2000)

Tigra 1.4

Szupi a nyüzsi egy Tigrában ! :))

Alapvetoen kedvelem ezt a gepkocsit, mert hiaba Opel, akkor is mindenki megnezi, es igy engem is :). Menettulajdonsaga szuper, tenyleg a fent leirtakon kivul nem tudok semmi rosszat mondani ra. Esetleg a hatul uloket kene megkerdezni.... Ok szoktak nyogdecselni neha ki- es beszallasnal :)

- Egyik reggel szerettem volna elindulni a munkaba, es arra lettem figyelmes, hogy nem indul a draga. Es egett az aksi lampa is, de aztan valahogy erore kapott es elindult. Viszont izgalmas volt az ut a munkahelyig, ugyanis ero az nem volt benne, feltem, hogy leall, de vegulis eljutottam vele a celig. Es ahogy levettem gyujtasrol, soha tobbet nem indult be. Elkeseredtem. Elkezdtem telefonalgatni, hogy mi lehet. Eloszor gondoltuk, hogy aksi. Hat, gyorsan hozattam egyet, kicsereltuk, de sajnos minden olyan volt, mint elotte. Majd elhuztuk szerelohoz. Diodasor csere meg meg volt valami a generatorral is, de mar nem emlekszem hogy mi. Egy eve volt ez az eset, azota halistennek semmi, rendesen uzemel. Kicsit a kedvem szegte akkor a Tigra, de mar ujbol imadom. Igaz mar csak a szinevel van baj: postaszold...

Fenntartási költség (5) Évjárat 1997
Előző autója? Swift Következő autója? meg nem tudom