Autók » Opel » Omega (1986-1994)

Omega 2300 TDI

egy nagy szar az egész

2006 uagusztusában vásároltam,a harmadik nap után nem indult ujj akumulátort vettem bele, valahol elölről csöpög a motorojaj
vizszintessen, vagy orral előre lejtőssen kell vele megállni. mert másnap nem akar beindulni szétdurantak a fütéshez vezető vékony vízcsövek nerm lehet hozzá kapni , még megrendelésre sem,
zörög, mintha valami ócska Wartburgba ülnék, megutáltam de nem tudom lecserélni ,jót nem tudok írni rólla.!!!

- fütő radiátor /utángyártott kinai 15000 ft/ vízpumpa 15000 ft,
- generátor feszszab.4500 ft,üzermanyag pumpa 6500 ft,kiegyenlítő tartáj kupak 1000 ft.kardán felfüggesztés 6000 ft,hátsó ablaltörlő motor, első szélvédő 10000 ft bontóban 8000 ft-ért berakták
- első ajtók üvegeit mozgató elektromos motorok rosszak,nem tudom mennyi a javítása mindkét első alsó trapézgömbfej csere 10000 ft adagoló javíttatása 35000 ft.

Matyóka adagolós mühely Csomád

Fenntartási költség (5) Évjárat 1992
Előző autója? Audi 80 1.6 D tr. Következő autója? biztos, hogy nem Opel lessz.
Verdikt (3.8/10)

Opel Omega 1986 (1990 - 1994)