Autók » Opel » Kadett (1984-1993)

Kadett 1.4 LS

Lehet, hogy régi, de ki van fizetve:)

MÁr régóta fontolgatom hogy irok ide egy kis regényt:)Ha regényt nem is irok azért egy két dolgot megosztok a kadetommal kapcsolatban!
Az autot 1 éve vettem!Első autom igy 22 éves fejjel!Kimentem az autopiacra megláttam kipróbáltam megszerettem:)Habár hebrencs módjára makacs fejjel nem hivtam se szerelőt se semmit hogy megnézze a kocsit utolag belátom kellett volna mivel
az előző tulajdonos egy 50 es éveiben járó néni volt!És utolag kiderült az autoban minden eredeti!VAgyis nemsok minden volt cserélve benne!Viszont keveset használt:)
Az auto nagyon jó!Németországból behozott német minőség persze a 90 es évekből:)
A 75 lóerős elég jól gyorsitja igaz 3000 alatt kicsit lomha, de még igy is gyorsabb az 1.9 es szivódizel apám fiatjánál:)
na 3000 fölött aztán "kirobbannak" a pacik.Nem egy uj autot otthagytam már vele:)
szervizelése nagyon jó!Én magam csinálgatom pedig nem vagyok autószerelő!egyszerű konstrukció!minden sarkon kapni hozzá alkatrészt!Olcsó a fenntartása!
rendes szerelőhöz majd csak most fog menni azóta nemsok minden változás trtént rajta!És még nem szakadt ki semmije és nem állt meg sehol!Csak megy megy megy!Igaz egyszer elszakadt a kuplungbowdenem szerencsére épp a norauto elött történt!
Mondjuk a váltó mostmár nagyon kemény és egy futómű átnézés sem ártana de alapvetően jó autó!Nem hagy cserben!
első autónak kiváló sztem!Egy nagy bűne van a ROHADÁs!De aki egy kicsit is ért a karosszériához az egy kis glettel és festékkel csodákat művel vele!
Szó mi szó sztem jó auto még a mai modern világban is!Ja és a csomagtartoja sem szégyelni való!

- gyujtáskábel szett és osztófej,kormánygömbfej ,öinditó kuplunbowden

norauto 1x általában magam szervizelem:)

Fenntartási költség (8) Évjárat 1990
Előző autója? Következő autója? opel vectra lessz egyszer majd
Verdikt (7.3/10)

Opel Kadett 1984