Autók » Opel » Combo (1994-2001)

Combo 1.7 D

A közhelyszótár alapján: Hálás igavonó

Els? autóm,ígyhát szeretem.Elfogadom inkább,ez a helyes szó.
Olyasmi lehet ez,mint a szül? és rossz gyerek kapcsolat.Paraszt a kölyök,megint meghúzta Kovács Pisti haját,de sebaj,mert ? a mi kisfiunk.Fapados,mert a Magyar piacra készült.Haszongépjárm?.A cégek is most kezdenek eljutni odáig,hogy nem fapados autókat vesznek a területiképvisel?knek.Pedig milyen jól mutat egy izzadt hónaljú cukorkanepper... :)
Szóval a Combo sztem jó autó.Olcsó,keveset fogyaszt,viszonylag megbízható.
Cserébe el?zni csak gondosan megtervezve,az útvonalat jól ismerve merészeljen az ember,mert különben beletörhet a foga.Az is egy megoldás lehet erre a normál esetben veszélytelen man?verre,hogy le kell alaposan maradni,majd kiszámolni,hogy a szemben érkez? autó (ha IFA akkor nyugodtan mehetünk) mikor ér mellénk,azután rögtön ki kell vágódni (ebben segítségünkre van a pontatlan futóm?,viszont legalább billeg az autó is).
Jópont viszont,hogy aki ezen a nemlétez? sportosságon nevelkedett,annak gyakorlatilag bármilyen autó élményautónak számít.Meg az el?zés tudományában is alapos jártasságot szerzett.
De ez egy teherautó.Én elfogadtam ilyennek,és majdnem vettem is egy ilyet,csak sokkal fiatalabbat. Aztán nem vettem :)
Ja a tipikus dolgokat majd´ elfelejtettem:
-A fülke fölötti púp körben rohad.A derék németek gondosan gumiperemmel vették körbe,ami tökéletes megoldásnak bizonyult a karosszéria ezen részének mihamarabbi elpusztításához.
-A váltóhimba m?anyag gy?sz? formájú "izéje" ami szerencsés esetben csak szétcsúszik.Kevésbé szerencsés esetben el is hagyjuk.Akkor viszont lefelé konyult ajkakkal kívánunk minél több rosszat a tervez?mérnököknek.
Ezeket az apróbb hiányosságokat nem tekintve tényleg szerethet?,használható és praktikus autót kap az ember a pénzéért (közhelyszótár bezárva).
Emberek!
Ha nem kell gyors és nem kell stabil,viszont olcsó kell és gazdaságos.Akkor
Vegyetek sok-sok Combot!!!
Ez volt az én véleményem derék paripámról...

- Féltengelyek 50000
- Váltóhimba (olcsó)
- Generátor (20000)
- Els? fék (15000)

Az egyik régi ismer?söm.Számlát is adott :) -sokat...

Autószerel?ember.
? kimondta az árat,majd mikor számlát kértem,rendesen csodálkozott,majd közölte,hogy nettó árat mondott.A problémát elhárította.

Fenntartási költség (4) Évjárat 1995
Előző autója? Természetesen nem Bentley Következő autója? Opel Corsa Van 1.7 DTI
Verdikt (4.4/10)

Opel Combo 1994