Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1,7dti

Csábító átok, füstölő fostalicska, Opel soha többet!!!!!!

megvettem hitelre és még odaadtam a hibátlan 324dmet,kövezzetek meg,méteres bálamadzagon lógók a meggyfámnál a sámlim egy repedt hengerfalú 1,7dti 2001ből,a tortúra 2 éve kezdődött gondoltam visszaveszek a fogyasztásból 10ről 6ra,már a kereskedésben a szerelősrác tekintete majdnem(de kár,hogy nem)visszafordított(úgy nézett a r.mentes,feszesen álló zöldüveges zöldmetál bmwémre mint aki határozottan állítja ilyen jó állapotú verda még nem állt a kereskedésben)a kupec ráugrott 280000ért másnap kisszállt 550000ért övé a pont.én meg bekaptam a nagy horgot 1700000ért,mostani értéke 170000 ft talán.Életem kisiklott de nincs gáz 1 -2év és újra a ringben.bmw,ford,vw,merci ennyi!!!

- Turbótengely kopás,talán rossz elektronikus jeladás miatt a motor leállt 2000es fodulat felett,nem jártam 2000 felett bár néha jól jött volna,apróbb dugulások nagy szívásokkal,hengerfal repedés,mindenevő lett víz,olaj,gázolaj,minden javíttatásom ellenére villog a motorellenőrzés lámpa,klíma,adagoló,szervó,opeles elektronikus problémák,futómű,csapágyak.

a bácsmegyei legenda,a híres diesel doki,aki Erdeihez hasonló nyugodsággal javítja a 700nmes 745d t,mondta kemény dió a feladat mert a computer nem mutat semmit,megcsinálta jeeeee rohantam a stekszel meg az ajándék tokajival minden rendben az élőhalott op.l felkészítve az új tulajnak.Bemelegítettem mint egy nascart,azt irány haza,egy hónap múlva (mivel nem kell a kutyának sem) óvatos használat melett elrepedt a motorblokk.ope! az udvarban sem állhat többé!!!!!!!!!!!

kisebb heti karbantartásokat=b...za meg az op.! a haverokkal csináltuk,

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? 324d Következő autója? bmw 324d