Autók » Opel » Astra (1991-2002)

Astra 1,4 gcc

Jó, megbízható, eddig

Lassan másfél éve vettük az AAA autokerbe 2,2m ért.,egyből megtetzet nekem és a páromnak .Egy kis szépség hibával rendelkezet,kis horzsolás a jobb sárvédön,a jobb ajtónál kis javitás lehetett látni,erre azt mondták hogy akié volt az autó (1tulaj)hátra menet neki ment valaminek.Kis alkuval megvettük.Papirok ügyintézését öket biztuk megmivel nekünk nem volt idönk ra.3-4 napbol lett bellőle 2 hét.Amikor át vettük,irrány a benzinkút.Mikor megtelt a tank szól a hátamnál várakozo sofőr hogy (vigyááázz ömlik a benzin!!)jó mi?!visza mentem,nagy balhé.Ök nem tehetnek semiről!Kiderült a benzin tartály sapka tömitő gyürüje nem zárt jól ezért ömlöt a benzin.Ök válalták a hibát,és mi azt mondtuk hogy csak akkor veszem át az autót ha elviszik egy opel szervizbe,ők teljesen át nézik és irásba adják hogy jó az auto.Válalták,a hibát rendbehozták,a kocsi megfelelt a vizsgának,de azért ott se tájékoztattak mindenről.Rá egy kisidöre a szerelöm mondja hogy cseréljüki az ék szijat,mert szerinte többet futtot az auto mint 18000km,és szerinte az autó meg volt ütve.Na mondom ez nagyon jó hir,.veszek egy autót egy nemzetközileg ismert cégtöl abban a hiszemüségbe hogy minden ok,és kiderül hogy az autó nem tiszta.,(szépen ösze van rakva)Ha ellöre tudom inkább be fizetek egy uj classicra.Azóta 20000 km gond nélkül utaztunk hegyen,völgyön,tengernél,gond nélkül eddig.,de az ember szája egy kicsit keserü marad.Ja jan01 a nagy hóban megcsuszik az autó neki az út patkának,jobb lengökar csere 20000ft.Amugy az autó a tipus nagyon bejön,nálam nem eszik olajat,vizet minthallom egyeseknél,ellég jó a fogyasztása,eddig.

- izzók csere,benzin tartály tömitö gumi,ékszij+görgök+viz pumpa,jobb oldali lengökar, meg a szokásos dolgokat:aksi,ablaktőrlő lapátok,polen szürő,olaj(jót)levegö benzin szüröt,gyertyákat

opel duna, wallis de nagyon drága mulatság.

van egy jó ismerős szerelöm opel szervizbe dolgozott,olcsó, jó,és preciz,ismerős által ismertem meg

Fenntartási költség (7) Évjárat 2001
Előző autója? renault dacia Következő autója? opel astra classic 2
Verdikt (6.5/10)

Opel Astra 1991 (1998 - 2003)