Autók » Nissan » X-Trail (2001-2006)

X-Trail 2,2 dci

Nagy csalódás

Röviden leírva történetemet a következők történtek.Hosszútávra szerettem volna gondolni ,ezért vettem Nissan X-trailt, mondván jó autó!?Nekem csalódás volt!145000 km-ig nem volt semmi gond csak a szokásos szervizeket végeztettem el(nagyon drágák voltak).Az ominózus km-nél felrobbant a motor!A NISSAN nem törődik velem,mivel a garancia lejárt!Főalkatrész probléma volt, hiába említettem ezt nekik!Hosszas bevizsgálások után kiderült,azért volt 11 liter az olajteknőben ,mert az injektorok a gázolajat az olajtérbe nyomták!A főtengely,a hajtókarok,a dogattyúk, a dugattyúház is megsérült.A hajtókarok mindkét irányban meggörbültek!Mint kiderült utólag tipushiba és a Japánok még nem jöttek rá ,miért van ez?Minden költség és egy használhatatlan ,darabjaira szétszedett autó most a nyakamon maradt!Én többet biztos nem veszek Nissant!Aki akar venni , annak felhívom a figyelmét az én esetemre,amikor pedánsan figyeltem a szervízelésre és mégis így jártam,azaz szerintem 100000 km, vagy a három év elött el kell adni az autót, mert utána lehet kidobni a kukába!Hosszútávra ebben az autóban ne gondolkodjon senki!A Nissan hozzáállása kritikán aluli és egyben felháborító!

- Hajtókarok,dugattyúk,főtengely,dugattyúház.Azaz komplett motor!

Nissan Gablini

Régi jólbevált szerelő

Fenntartási költség (3) Évjárat 2006
Szerviztapasztalat (2) Átlagfogyasztás l
Előző autója? Freelander Következő autója?
Verdikt (4.2/10)

Nissan X-Trail 2001 (2001 - 2006)