Autók » Nissan » Qashqai (2007-2013)

Qashqai 1,5dci

Beleszerettem

Renault Scenic II. 1,5dci-m volt 82Le autóm volt, ami igazi családi autó. Sokáig használtam és nagyon meg voltam vele elégedve. Mivel több, mint 100.000km volt benne, a csere mellett döntöttem. Mikor az internetten megláttam a Qashqai képeit, mindjárt beleszerettem. A képeken nagynak tünik, de a valóságban, nem egy monstrum, viszont a nagy masszív felületek nagyon biztonságos autónak mutatják.
Győrben vettem az Iniciál Autóházban, Jeney Imre segítségével, aki segítséget nyújtott az autó kiválasztásánál. Mível a Nissanban is Renault diesel motor van és a régivel nagyon meg voltam elégedve ezért most is azt választottam.
Közepes felszereltségi lista, amit megtoldottam egy napfénytetővel, és a 6lemezes cd tárral, plusz a gödöllői Nissan kereskedésben szereltettem az autóba gyári tolató radart.
Másfél hónap alatt több, mint 5000km tettem az autóba, és nagyon megvagyok elégedve vele.
Az autót a lakóhelyemhez közeli gödöllői Nissanhoz hordom, ahol szintén maximális segítséget nyújtanak, nagyon kedvesek, segítőkészek.
Egyelőre megvagyok elégedve az autóval, de gondolkozom a 2,0dci cseréjén, mert azért néha jól jönne 150LE.
Állitólag az én autóm volt az első az országban, amit kiadtak a szalonból, ezért még mindenki megnézi, megcsodálja és ilyenkor egy kicsit az "egom" domborodik.

Jó tulajdonság: Kényelmes, kis motorhoz képest jó menettulajdonság, nagyon jó felszereltség

Rossz tulajdonság: kicsit zörögnek az elemek benne(gyerekbetegség), ami még nem tetszik az autóban: a tank teli és háromnegyed között eléggé lötyögő hangot ad és eléggé zavaró, remélem orvosolják a hibát.

- 0

Gödöllő Nissan Márkaszervíz

Győr Nissan Iniciál

Fenntartási költség (9) Évjárat 2007
Előző autója? Scenic II Következő autója? még nem tudom Qashqai 2,0dci???
Verdikt (7.9/10)

Nissan Qashqai 2007 (2007)