Autók » Nissan » Pickup (1998)

Pickup 2,5DI 4WD

Izompickup xD

A családban már ez a 3. nissan és nem az utolsó. A régi 80-as 3.3sd patrol verhetetlen volt a terepen(még most is megvan de csak vadászatokra és paintballra használjuk) ezért gondoltuk legyen mégegy nissanunk. megvettük az 2000-es évjáratú pickupot ami szétnyűhetetlen járgány volt, ment hóba, sárba, vízbe és mindenütt ahol más terepjárók meg se fordultak. A jó tapasztalatok után megvettük az újjabb 2003-as pickupot ami már 134 Le és 304Nm izompickup. a külömbség érezhető sokkal dinamikusabb a kistestvér. ebbe a kocsiba 3 év alatt 110ezer kilométert tettünk ami nem kevés ennyi idő alatt. minden nap használjuk és eddig egyszer hagyott cserben amikor este rjatahagytuk a minusz 20 fokos időbe az utastér lámpát:) reggel be kellett húzni de szerencsére pöccre beindult. utánna rögtön kicseréltük az akkumlátort ami már 2 éves volt. mivel nagyon szeretem a driftelést ezért hát.... Na a lényeg hogy hátsó kerekes üzemmódban vizes úton nagyon jól megy keresztbe. sok ladás megirigyelheti ezt a izompickupot. hosszú utakon a hátsó ulések egy kicsit kényelmertlenek de nem vészes. ez az autó mindent kibír lehet ütni vágni esztergálni. el se tudom képzelni milyen lehet az új navara a 174 lóerejével és a 430Nm nyomatékával. érdemes rá venni carryboy puttonyt mert nagyon hasznos rosz időben. Én nagyon szeretem taposni a gázt és ezt a kocsi nagyon szereti. azoknak ajánlom akik szeretik a nagy autókat, talán még ki is használják a plató adta lehetőségeket, vadászoknak vagy olyan őrülteknek mint én akik szeretik ha nagy autó van a segge alatt és szeretnek keresztbe menni az úton.xD

- Külső károkon kívül még semmi nem romlott el rajta. Olajat fékpofákat meg a szokásos dolgokat kapja rendszeresen.

NISSAN Balogh, Miskolc

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Előző autója? pickup 2000 Következő autója? biztos hogy nissan navara:)
Verdikt (7.9/10)

Nissan Pickup 1998 (2002)