Autók » Nissan » Navara (2005)

Navara 2.5

A rakás sz*r

47000 km fékbetét csere Németo.-ban mert kopásjelző nincs benne (elég gáz 8millió +áfáért)
51000 km lerohadt az út mellett, nem tudtam a kormányt megmozdítani, az assistant közölte az autó ugyan garanciális de mivel külföldi ezért a szervízbe jutás költségei engem terhelnek(no komment), amúgy a jövő szervízei, holnapra kész lesz már két hete, csere autó a mesébe de nem itt
az autót 0 km-rel vettem fullosan Németo.-ban, bár már akkor sem értettem egy ekkora autóba miért nem lehet gyárilag tolatóradart szerelni, itthon tetettem bele talán az egyetlen dolog ami hibátlan benne, szerintem előbb lesz meg az utóda minthogy a szervízből visszakapjam, hosszútávra vettem de ezek után 100000-nél meg kell szabadulnom tőle

- kormányszervó problémák, a többit nem találják a számítógépében...

Nissan Veszprém, 30000 km szervíz,korrekt csak olajok meg a többi, ár elfogadható
személyzet kedvessége maximális a nyújtott szolgáltatás színvonala elég kérdéses

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző autója? mondeo Következő autója? lexus
Verdikt (4.2/10)

Nissan Navara 2005 (2005)