Autók » Moszkvics » 2140 (1976-1997)

2140 1500

Tajga Gyöngye

Az évek során a család megszerette mivel sose hagyott cserbe minket. A karosszériaja rendkívül masszív ezt volt sajnos alkalmunk kipróbálni egy Skoda 120-as jött nekünk hátulról a Skoda eleje rendesen megtört de a Moszkvának semmi szószerint semmi baja nem lett. A motorja szinte elpusztíthatatlan minden csavar úgy van rajta ahogy azt Moszkvában 79-ben hagytak Így 188000 km után a motorja még ma is erős a 140 km-es végsebességet még megfutja. Az első féktárcsák még eredetiek és még sok van neki hátra.Nem bántam meg annk idején hogy Lada hejett ezt választottam megérte

- Az évek során csak a kopó alkatrészek voltak cserélve rajta. A kocsiban második garnitúra fékdobok vannak. Egyedüli bosszantó dolog az akkumlátor töltés jelzője ami tönkre ment és sajnos nem sikerült pótolni eredetivel. A karosszeria nemrég esett át egy nagyobb felújításon

Általában sajátmagam javítottam komolyabb mukákat egy ismerős autószerelő végezte.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1979
Előző autója? Következő autója? Daewoo Lanos