Autók » Mitsubishi » Lancer (1983-1992)

Lancer 1.5 ECI exe SW

Lándzsa2

Eleinte csak mert ingyen volt. Motorikusan indult pöccre, karosszéria megkímélt, ADVAN RALLY felnivel, dupla napfénytető elektromos, el.tükör, el.ablakok, szervó, színezett üvegek és 90 le. 200e-ben megállt, szervíz, vizsga,papírok gumik...
Az autó önmagában nagyon praktikus megbízható gyors és öreg járgány.
Hosszú távon sokkal kényelmesebb mostani utódainál. Nagyon stabil az úton. A belseje nem öregszik szép minden egyben, nem törik reped...A váltó pontos szuper. Ritkán az egyest nem veszi kis kuplungal meg lehet oldani semmi. Kraft van benne 3500 tól pláne,7500nál tilt de az nem jó sajnálom!140 nél simán megugrik ha kell. olajat nem eszi! üzemanyag városi nekem rugalmasabban max:7 liter átlag: 6-6,5L nekem nagyon bejön még meg lesz egy darabig alkatrész kapható hozzá, ami nem az más lancer/colt tal megegyezik kis ráfordítással.

- gömbfejek - kerékcsapágy - fékcsövek - term. -

Após

Fenntartási költség (8) Évjárat 1989
Előző autója? civic Következő autója?
Verdikt (7.8/10)

Mitsubishi Lancer 1983