Autók » Mitsubishi » Colt (1992-1995)

Colt 1.6 glx-i

Jp dream car

Nagyon jó kis autó,akinek egy robbanékony városi autó kell,és ami nem ilyed meg az autópályától sem!Fél éve vehettem az autót,igazából egy erős kisautót akartam venni és hosszas keresgélés után,találtam rá a gépre.A lényeg, hogy Japán legyen, pici, és legalább 100 le.Nagyon hálás autó,a motorja nagyon jó,szép hangja van,kéri a forgatást,és hát elég dinamikusan mozgatja a 945 kilós kasznit.A fogyasztása remek,városban simán kijön 7,5 literből,és akkor elég jól haladok,egyszer sikerült városi forgalomban 6,5l es fogyasztást produkálnom,de akkor szinte alapjáraton gurultam,és persze nem csúcsforgalomba.A futóműve gyárilag sem rossz,de én vettem bele sportfutóművet,és így ez is olyan lett amit elvártam tőle.Fékek is jók,bár nagy sebességnél nyúlóssá válhatnak.Végsebessége 200-körül lehet, 190-et mentem vele, de még picit ment volna.2 embernek kényelmes, de hátul már nem nagy a hely,a csomagtartó sem olyan hatalmas,bár ekkora autónak nem is lehet.A hibák sajnos az előző tulaj gondatlansága miatt voltak.Megbízható,kezes kis autó,és országuton is lehet vele haladni,a fogyasztása csak 150-körül ugrik meg,de akkor is kijön kb 8,5 literből.

- Lengéscsillapítók,szilentek,toronycsapágy

magam csináltam

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 191000
Előző autója? polo Következő autója? honda
Verdikt (6.3/10)

Mitsubishi Colt 1992