Autók » Mercedes-Benz » V (2014)

V 250d

Nyiszorgások és zörejek!B...meg V-Class!

Hááát,nehéz teljesen objektívnek lenni egy húszmillás,tulajdonképpen kamaszkori álom beteljesülésének véleményezésekor,de...Ez az autó nem az ,amiről álmodtam 20 évesen,mikor az volt a cél,hogy megkeressek valami lóvét,majd a haverokkal és-vagy csajokkal belevessük magunkat Európa legszebb,legromantikusabb vidékeibe.Nem azért,mert ez az autó nem alkamas erre,hanem mert ennyi pénzért három Fiat Scudót lehet venni erre a célra,továbbá nem elég kényelmes!!!Szana-szét megy a derekam!Rövid ülőlap,faramuci üléshelyzet és idióta deréktámasz.Zörög egy csomó minden,többek között a tolóajtók ( nem tudták orvodolni a szakszervízben).A motor állat,megy faszán,relatíve kicsi fogyasztásal (9 liter körül)!
Hihetetlenül szarul összerakott beltér!Spanyol (digó) gyártósor,nem vitás.Egyszerűen minden zizeg,zörög,nyekereg vagy kopog!Most van 20000 km a kocsiban,zömében autópályán használtam,de a 2002-es Peugeot 308-asom se volt ilyen fosul összerakva,pedig az fos volt!Mindent kipróbáltam már,nincs menekvés,nincs megoldás!Egyszerűen hihetelen:megnyomod a műszerfal tetszőleges pontját és hangos nyikorgás a válasz!! Húsz milláért!!! B...meg! A 84-es 626-os mazdám nem csinált ilyet 91-ben,pedig akkor már 200 ezer km volt benne!
Javaslom a Multivant,ha valakinek ilyen szintű luxusbuszra van igénye!

- Eddig semmi,csak szarul van összerakva

Fenntartási költség (5) Évjárat 2015
Megbízhatóság (7) Vezetett km 20000
Előző autója? A6 Következő autója?
Verdikt (4.7/10)

Mercedes-Benz V 2014 (2014)