Autók » Mercedes-Benz » V (1996-2004)

V 110D

Szivatós nagydarab lomha sz*r

Jó tulajdonságai, talán nem is volt, de azzal eggyütt lehetett szeretni.
Talán ami jó volt: Ülés
Rossz: Kormány helyzete, zajos borzalmasan, és lusta is, nem beszélve arról hogy én átlag 7500 km-ként hordtam szervízbe,
de nem is ment volna el többet 1-1 hiba között.

- Féltengely gumiharangok 3X (30.000 Ft/garnitúra)
- Váltóbowden 2X (1x garancia 1xkulantériában 60000 km-nél) de utána a következ? 100.000 km-en jóvolt már
- generátor 4X szabadonfutó 1X gar 1Xkulantéria, 2x fizet?s 65-120.000 Ft között
- Zárak folyamatosan rosszak kb 2 éves korig, utána már nem érdekelt. Pl a hátsó ajtó zárja berozsdásodott 3 évesen így csak távírányítóval lehetett nyitni.
- Oldalajtó nem záródott 55.000
- Fényezés már 1.5 éves korában rozsdásodott, ez a jó hajlama végig megmaradt (egyszer újrafestették az összes nyillászárót kulantériában)
- 60.000 km megállt a lágymányosi hídon állítólag letört az el?töltés szabályozó és beesett a motorba. (kulantériában megjavították, egyébként kb 600.000 Ft lett volna !
- 80.000 km F?töventillátor csere 45.000 Ft
- 90.000 km-nél a turbó-ról letekeredett egy csavar, melyet megevett, így összetörte a turbót. Javítás Dunakeszin
- turbószervízben 130.000 Ft
- 130.000 km-nél adagoló javítás (240.000 Ft) Bosch szervízben
- 156.000 km vezérm?lánc !!!! szakadás szerencsére csak a szelepek sérültek, javítás így is 450.000 Ft

Hunyadi út

Fenntartási költség (2) Évjárat 1998
Előző autója? 100 2.3 AVANT (1986) Következő autója? MB VIANO 2.2 CDI ez sokkal jobbnak tünik :-)
Verdikt (2.5/10)

Mercedes-Benz V 1996