Autók » Mercedes-Benz » S (1979-1991)

S W 126 300D

A csillag oltalmában

Az ország két távoli pontja között ingázok az AUTÓVAL,ezért a műszaki állapotára odafigyelek.Ha valami apróság van vele érdemes nem elhanyagolni(26-éves),mert akkor megbosszulja magát.De ez minden verdára igaz.Szeretem,hogy kényelmes,megbízható és a mai napig megnézik az emberek.Csajozni nemigen lehet vele,mert ha lelassítaz a VAGINÁK mellet eszeveszett rohanásba kezdenek,mert azt hiszik el akarod őket rabolni vagy tudomis én!(ennél rosszabb helyzetben csak egy fekete 140-es kapitánya lehet)
A mai napig előítélettel néznek sokan a NAGY VASAK sofőrjeire,aminek van is alapja!Nekem is volt már szerencsém az autó TESTI adottságait kihasználva érvényesítenem az elsőbbségem!!!(ha láttátok vona azokat a riadt tekinteteket,mikor 2000kg száguldott feléjük,kiszolgáltatva ott kuporogtak a TUCATKACATBAN)
Viccet félretéve a fogyasztása városban 13,országúton 8liter.Ez maximálisan baráti szerintem főleg ,hogy automata váltós a CSILLAGOM.A kasztnin vannak rozsdafoltok de még nem döntöttem el,hogy kilakatoltassam-e.
Amit nem szeretek benne,hogy hiányzik belőle a menetdinamika.(5 hengeres szívómotor)De ez is elvisz ahova kell..........Jut eszembe:egyszer otthagyott az erdőszélén mert az adagolóba eltört egy alkatrész 2000ft és 2óra,aztán KLAKKOGtam tovább.(jó,hogy még csak a kertek alatt jártam)
Egy biztos ha valaki törődik vele,akkor viszonozza.Ezeknek már lelke ven.A tévhittel ellentétbe az alkatrészek nem drágák és rengeteg a bontott LOM:Tódi-művek Sarkad(vigyázzatok a kutyájára mert harap!!!)

Ha kérdésetek lenne az AUTÓ felől írjatok nyugodtan.

E-mail címem: mercedes@totalcar.hu

- Adagol:20.000ft
- Hangerfej:30.000ft
- Ezen kívül kopóalkatrészek(fék,lengéscsillapító,izzítógyertya)

Bondár-Cséfán és Tódi-művek Sarkad

Fenntartási költség (8) Évjárat 1982
Előző autója? Következő autója? Mercedes
Verdikt (6.9/10)

Mercedes-Benz S 1979 (1991 - 1995)