Autók » Mercedes-Benz » Ml (2006-2014)

Ml 320 CDI

Soha rosszabbat

Előszőr is azzal kezdeném, hogy egy Audi Q7 -et rendeltünk meg, de szerencsére gyári problémák miatt nem tudták időben szállítani így a foglalót átváltottuk ML 320CDI-re. Mivel az előző autó az új A6-os volt így természetesen jó volt beülni a Q7-be. Nagyon jó érzés fogott el mert minden a helyén volt a szokásos Audi-hoz illő precizitással. Amikor beültem a Merci-be az az érzésem volt, hogy én már a gyártósoron is ott ültem és az autót egyszerűen körém építették. Jobb elosztást nem is tudnék kitalálni, minden klappol az elrendezésben. Az sem mellékes, hogy külsőre-belsőre közelebb áll hozzám a formavilága.
Fantasztikus érzés vele menni, még légrugó nélkül is falja az utat. A menetteljesítménye pedig feljogosítja, hogy sok erősebb személyautót megszégyenítek vele. Hihetetlen élmény a gyorsulás és a folyamatos összkerékhajtásnak hála olyan mintha egy zsinorosn húznának el a lámpától.
Ha a hibákra vagytok kíváncsiak azzal sajnos nem tudok szolgálni, mert eddig nem találkoztam velük. Talán csak annyi, hogy egyszer egy eső után kicsit furcsán szólt az utastérben az első parkradar visszajelző hangja, de ez másnapra teljesen visszaállt a régi kerékvágásba.
Esetleg mint hiba, hogy tankolni kell bele...........
Nagyjából ha egy szóval kellene jellemezni akkor azt mondanám, hogy "PÖPEC"!

- Semmi

Mercedes-Árendás /Solymár

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? A6 2.0 TDI Következő autója? Ezek után?
Verdikt (8.4/10)

Mercedes-Benz Ml 2006 (2006)