Autók » Mercedes-Benz » Ml (2006-2014)

Ml ML 350

Ez már nem az a csillag

Meglátni és megszeretni. Majd megvettem. Életem elhibázott döntése volt. Nem egy kiforott modell. Többet jártam vele szervízben, mint az előző autóimmal együttvéve összesen. Az elektronika kuka, állandó hibaüzeneteket irogatott, szélzaj volt az autóban, stb. Horror árak a garancián kivüli alkatrészekre. A Mercedes marketing osztályáról 3 hetente hivogattak, hogy mennyire vagyok megelégedve az autóval. Hiába mondtam, hogy sza*, nem történt semmi. Miután eladtam, még azért 2x próbálkoztak a kérdéseikkel. Tehát sikerült eladnom, és egy tanulságot levontam. Soha többet Mercedest.
Azért, hogy jót is írjak. A V6-os benzines motort, a váltóval nagyszerűen eltalálták. Élvezetes volt vezetni. A sportfutómű meg az úton tartotta a vasat.

- Elektronika, elektronika, elektronika,

Veszprém Mercedes

Pappas Fehérvár, Budapest

Fenntartási költség (2) Évjárat 2006
Előző autója? Következő autója? Új X5
Verdikt (4.5/10)

Mercedes-Benz Ml 2006 (2006)