Autók » Mercedes-Benz » E (2002-2006)

E E 500 4 MATIC - 2006 új gen.

Vadállat komfortkupac

Külföldről lett behozva, de gyári, az én kívánságaim szerint, gyorsabban nálam lehetett így, mintha itthon rendelem meg.

Komfort: bőrülések, és komfort ülések (fűtés szellőzés), hihetetlenül élvezetes dolog ezzel az autóval közlekedni, a kényelem maximális, komfortfejtámlák tökéletesek, nem olyan, mint a többi, hogy nem lehet rendesen a fejünkhöz igazítani.

Állóhelyzeti fűtés: gondoltam a télre, hogy majd akkor milyen jól fog jönni, hogy amikor be kell szállni a hideg kocsiba, akkor nem lesz belőle gond. 3 féle időpontot lehet a fűtésnek megadni, csodajó, kellően gyorsan képes felfűteni a kocsit, egyszer, amikor hideg volt kipróbáltam. Sokba kerül, de szerintem rendkívül hasznos.

Egészen jól pakolható, annak ellenére, hogy sedan és nem úgy nyílik, mint a kombi autó, a csomagtartó elég tágas, és a dinamikus közlekedés miatt szükségét éreztem a csomagrögzítő rendszernek, bevált.

Inteligens világító rendszer: hatalmas. Sötétben az aktív kanyarvilágítás szuper látást biztosít, az passzív, ködfényszórós világítás megintcsak nagyon hatékony, nem beszélve a lámpa változó karakterisztikájáról.

Distronic: ez az egyetlen, amivel nem vagyok kellőképp megelégedve, mert csak 30-tól 180- kmph ig működik, vagyis dugóban nem tudja az araszoló technikát produkálni, de itt van helyette a HOLD funkció, amit kifejezetten erre találtak ki.

Pre-safe: ez az úgynevezett gondolkodó biztonsági rendszer, erős fékezésnél beállítja az ülést egy biztonsági pozicióba, az öveket megfeszíti, nagyon kiíváncsi voltam, hogy milyen lehet, amikor beleszorít az ülésbe, ki is próbáltam, de volt, hogy éles helyzetben is működésbe jött.

Sokan mondták, hogy a fekete kocsit a legnehezebb tisztán tartani, valóban így van, de nem érdekel, akkor is ebben a színben a legelegánsabb, és a legszebb, csak ajánlani tudom.

Jön itt ez a kérdés, hogy megérte-e, hát nagy tanácsom, hogy csak az vegyen ilyen autót, aki ki is tudja fizetni, mert különben, nem fogja szeretni, saját tapasztalat előző autómmal. Aki viszont ki tudja fizetni, az éljen a lehetősséggel, és élvezze ki minden percét.

MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM

Imádok vezetni, utazni autóval, ebbenaz autóban bizony volt olyan, hogy kimentem a kocsiba, bekapcsoltam a rádiót, és ott éreztem mgam jól, a gyerekek ricsaja meg egy kicsit elmaradt, de kell a nyugalom is.

- A fedélzeti számítógép tojt be egyszer, hibás üzeneteket írt ki, de megoldották garanciálisan, hisz még csak 2 hónapos. Az abroncsnyomás ellenörzővel voltak kisebb gondog, de egy átvizsgálás után a hiba egyszerűen eltűnt.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Előző autója? E 200 kompressor Következő autója? majd ha elöregedett a kocsi, akkor egy ugyanilyen
Verdikt (8.3/10)

Mercedes-Benz E 2002 (2005 - 2006)