Autók » Mercedes-Benz » E (1995-2002)

E 300E

SOHA tobbet!

USA tortenet, akcion aruljak: be somebody! Wedd meg! 9 eves Merci, csak jo lehet. Well. Az elso uton csaladi kirandulas a sztradan, 120km/h, bumm! Oriasi durranas! Lerepult a tetoablak. Hibalista: minden ami mozog vagy nem mozog (elektronika), sok vontatas. Ev 1,2,3, kb evente 10 ezer dollarba kerult a javitas.
$1500 egy szimpla elso fenyszoro. Valamiert zabalta a gumikat a baby. Igaz a fiam 8 ev mulva bevalotta hogy neha kicsit meghajtotta. Aztan vegre valahara megszuletett a dontes, eladjuk es soha tobbe. Egy fiatal gyerek vette meg, es ujja varazsolta, ugy 20 ezer dollarja mehetett ra, meg 2-300 ora munka ,baratok kozott. Final verdict: SOHA tobbet oreg Mercedes. Never ever. De uj sem. Maradunk a Hondanal.

- Ami nem romlott el:
- karosszeria, ablakuveg, motorblokk, hatso ules, kesztytarto fedel, csomagtarto teto.A tobbi minden. Elektronika kulonosen gyenge pont. Clima javithatatlan, vagy $3000 az uj.

Probaltam nem markaszervizt parszor, utana mindig be kellett vinni a gyari szervizbe.

Markaszerviz megcsinalja, ott nincs problema, $50-70/ora, $1000-nal kezdodik az inspekcio, es 2-3 nap.

Fenntartási költség (1) Évjárat 1989
Előző autója? Accord Következő autója? Accord