A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Mercedes-Benz / A (2004 - 2011)

Ítéletek (19 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• A használt prémium, amit szabad venni
    Kisautó, kis pénzért, presztizzsel, és kivételesen csapda sincs. Az évszázad vétele?
  • Azt se tudja a bit, merre induljon el
    Ha Britney Spearsnek annyi esze lenne, mint az új E-Mercedesnek, már rég nem azt várnánk, mikor villant cicit a Velvetben. Hanem biokémiai lapokban közölt disszertációiból idéznénk.
  • Vajon már a Mercedest is lenyomja?
    A köbméterek tovább szaporodtak a beltérben, jött néhány új ötlet is, meg körülbelül ezercsillió rekesz. És néhány lóerő, hogy el ne felejtsem. A Honda Jazz annyira jónak ígérkezik, hogy bedobtuk reggelire a Mercedes A osztálynak. De vajon melyik jön ki a ringből jóllakottan?

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)