Autók » Mazda » 626 (1982-1987)

626 1,6 GLX

Precíz japán

gyártási idejéhez képest nagyon modern jó felszerelt sok extrával ellátott autó. pl:17 éves korában derült ki, hogy van benne olyan vissza jelz? ami a hátsó lámpa izzójának kiégését jelzi. esö tulaj régi ismerös, autó multját új korától ismerem. viszonylag nagy méretü, kényelmes. 1,6-os karburátoros létére 150 km/h körüli utazásra hosszú távon is alkalmas, igaz a fogyasztás róvására. münchen oda-vissza 150-es temponál átlag 10.5 literes fogyasztást eredményezett 4 személy +csomagok.(tavaly nyár-240ft/l benzin ár). most közel 360e kilométerrel 800 km= fél liter olaj után töltés. a motor teljesen gyári bontatlan (elég kopott már).

- bal hátsó kerék csapágy, elektromosablakemel? kapcsoló 1db, kormány kardáncsukló, ablaktörlötengely(berohadt), kuplung nyomólap+tárcsa, beázik a csomagtartó, túlhütött motor,

magam javítottam.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1986
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 200000
Előző autója? tercel Következő autója? citroen xantia
Verdikt (8.1/10)

Mazda 626 1982