Autók » Mazda » 3 (2013)

3 G120 SPORT chellenge

ROZSDABOGLYA

REMÉLEM KÖZZÉTESZITEK EZT IS ,NEM CSAK A DICSÉRŐ BLABLÁT.:2015-BEN VETTEM EGY GYÖNGYHÁZ-FEHÉR MAZDA 3 G120 SPORT-OT MIRAINÁL 0 KILOMÉTERESEN RÉTEGMÉRVE!. ELŐSZÖR A CSOMAGTARTÓ ZSANÉR KÖZÖTTI PONTHEGESZTÉSNÉL TALÁLTAM ROZSDÁT 2 HÓNAPOSAN , AZTÁN B-OSZLOP HÁTSÓ RENDSZÁMTÁBLA KERET ALATT, ELSŐ SÁRVÉDŐN, AJTÓN.JELEZTEM A KERESKEDŐ FELÉ, AKI LAZÁN RÁVÁGTA HOGY KAVICS FELVERŐDÉS !???? MIÉRT NE A B-OSZLOPON NE LEHETNE VAGY A RENDSZÁM ALATT FELVERŐDÉS? A TÚLÁRAZOTT -TÚLMINŐSÍTETT AUTÓ ZABÁLJA AZ 5200 FT/L-ES (0W20) OLAJAT, PÁRÁSODNAK A LÁMPÁI , ROZSDÁL BÁRHOL .EZ A :MADE IN JAPAN? EZ EGY FOS ,AMIT NEM HASONLÍTANÉK EGY FIAT-HOZ VAGY DACIA-HOZ SEM ,MERT A MINŐSÉGE NEM KÖZELÍTI MEG AZOKÉT. A KERESKEDŐ TEREL, HÁRÍT ,HAZUDIK, JAVÍTANI NEM AKAR,LEHET HOGY NEM IS TUD! ESZEMENT EMBER ,MINT ÉN IS BELESZERET A SZARKUPACBA, AZTÁN JÓZANODIK MIT VETT 5,5 milláért.EZ A MEXIKÓI GYÁRTMÁNY MINDEN KÉPZELETET ALULMÚLT. MINDIG VAN LEJJEBB ,A MAZDÁNAK. GYÁRTHATNAK SKYAKTIV DUMÁVAL BÁRMIT, EZ NEM A JÖVŐNEK KÉSZÜLT.HAMAROSAN ELLEPI A PIACOT EZ A PROBLÉMA, NEM FOGNAK VÁRNI 4 HÓNAPOT EGY AUTÓRA ,HANEM VALÓSZÍNÜ 4 HÓNAPOT EGY VEVŐRE A KERESKEDŐK!

- A METÁL FÉNYEZÉS ROZSDÁL TÖBB HELYEN ,GYÁRI ÉRTÉK 76 MIKRON, ELSŐ FUTÓMŰ A RUGÓTÁNYÉRNÁL NYEKEREG, A LÁMPÁK PÁRÁSODNAK, A MŰSZERFAL JOBB OLDALA BEREZONÁL 2500-FORDULATNÁL, OLAJFOGYASZTÁS TETEMES.

Amikor megvettem az autót , az autóméris szervizvezető tanácsa az volt:"EGY ALAPOS ALVÁZ ÉS ÜREGVÉDELEM FELTÉTLEN FONTOS, MERT EZ NEM AZ A MÁRKA AHOL CINKFÜRDŐT KAP AZ AUTÓ" .

MÍRAI: szervízdíj (egy éves v. 20000 km) ,nem tudom ,kb 60000, ha megcsináltuk megmondom.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2015
Előző autója? aURIS Következő autója?
Verdikt (3.3/10)

Mazda 3 2013 (2013)