Autók » Lexus » Is (2005-2012)

Is is 220 d

IS 220 d kommentár és típusismeret a gyengébbeknek

Első körön azt szeretném lereagálni, amit egyes állítólagos 220 d-t használók írtak a rovatba.Hát itt aztán van badarság rendesen.Először is tisztázni kellene azt, hogy ezt a modellt Magyarországon 2006. februártól forgalmazzák, előtte 2005-től csak IS 250 benzines volt kapható. Egyes boldog ( boldogtalan ) tulajdonosok már 2003-tól és 2005-től is használják ezt a modellt, én szerencsésnek tartom őket nagyon, dehát vannak köztünk kiválasztottak ugye. :-)
Ráadásul van olyan aki egy 156-ost hajtott, hát ez után aztán tényleg csalódott lehet az illető nagyon, hiszen valóban feketéről és fehérről beszélünk, csak nála egy kicsit ez összekeveredett. Na mindegy!
Én is tuladonosa vagyok egy ilyen autónak, szerintem az elsők között voltam, akik a Reálszisztémánál vásároltak diesel IS-t.
Nekem valahogy nincs ennyi negatív tapasztalatom az autóval, sőt elmondhatom hogy problémamentesen használom a kocsit két barátommal együtt. akik szeintén ezt az autót választották. Ezek szerint jól tettük!
A szervízben valóban hallottam olyan dolgokról hogy különböző import autóknál voltak problémák, dehát ugye tudjuk azt, hogy ezeknek az autóknak az előélete lekövethetelen, és egy - két esetben az ára is tükrözi állapotukat, és azt hogy "biztos" minden be lett utána fizetve az adóhatóságnál. Dehát ezt majd ők kiderítik, addig meg pihen a kicsike a lefoglalt többi autó között.
Vérlázító az, amit a szervízről írnak a csalódott IS 220 d tulajok. Én már túl vagyok 3 szervízen és a szezononkénti gumicseréken, semmi negatívumot nem tudok mondani róluk, de biztosan van hibájuk, hiszen senki nem tökéletes. Az autüómat mindig tisztán gyönyörűen lemosva kaptam vissza, korrekt a munkafelvétel, és Toyotás árakkal dolgoznak.

Hát KB. ennyi! Mindenképpen le akartam írni ezeket a gondolatokat, és megosztani az emberekkel az én és barátaim pozítiv tapasztalatait, és eloszlatni azokat a híreket a Lexusról, amik miatt lassan le fog csúszni a létra legaljára a csúcsról! :-))
Én már azt is kétlem hogy egyesek Lexust használnak akik ide írtak, lehet hogy csak elhisznek mindent!

- Semmi!

Fenntartási költség (9) Évjárat 2006