A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Land Rover / Range Rover Sport (2004 - 2012)

Ítéletek (3 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Indul a szumó
    Beszélgetnek a Land Rovernél: - Ej, 4 liter feletti V8-asa minden konkurensünknek van. Dögunalom! Mi legyen? - Rakjunk rá egy kompresszort! - hangzik a válasz.
  • Pálesz Trophy
    Mi lehet férfiasabb mulatság egy esős pénteken, mint Range Roverekkel áthasítani a Vértesen, majd úttalan mezőkön mindenféle gombokat nyomkodva vezetni őket? Hát utána jól bepálinkázni, nem?
  • Megmutatjuk: ilyen az igazi terep-SUV 2017-ben!
    Hiába minden, a Defendert megszüntették, a Discovery meg beáll a divatterepjárók sorába, gondolhatná a felületes szemlélődő. A képlet azonban nem ilyen egyszerű.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)