Autók » Lancia » Ypsilon (2003-2011)

Ypsilon 1.2 16 V oro

Szerelem els? látásra

Már beleszerettem a nyáron,mikor Olaszországban volt szerencsém egy hétig használni.Igazi kis csajos autó.Kívül belül gyönyör?- számomra.Még csak két hónapja vagyok boldog ypsilon tulajdonos,az én igényeimet messzemen?leg kielégíti.Ha rosszul indul a napom beülök és máris jobb kedvre derülök.Amit már e rövid id? alatt észleltem nem egy csendes kocsi(BELÜL)elég nagy a zaj,viszont ez pozitív átvitt értelemben mert a hifi cucc az bomba.

- használtan került a tulajdonomba a kicsike,els? este kigyulladt a motor hibát jelz? kis lámpa, mint kés?bb kiderült az egyik trafó meghibásodott,ezt kellett kicserélni.Furcsállottam,mivel alig 20000 km-rel vettem meg,a 307 -mel 80000 km futottam ,és ilyen probléma még ennyi km után sem adódott,így egy kicsit megingott a bizalmam az ypsilonban

Fiat Boldizsár, itt cserélték ki ezt a bizonyos trafót,ami 21000 ft-os alkatrész,a vége a számlának mégis 43000 Ft lett,mert a gyújtógyertyákat is kicserélték,amir?l ráadásul nem is tájékoztattak,mondjuk szerintem ez alapvet? lett volna

Ezek után mivel garancia már úgy sincs rá,egy ismer?söm szerel?m?helyébe fogom hordani

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Megbízhatóság (8) Vezetett km 2000
Előző autója? 307 Következő autója? meglátom 1 év múlva
Verdikt (6.6/10)

Lancia Ypsilon 2003 (2003 - 2007)