Autók » Lancia » Thesis (2002)

Thesis 2.4 JTD Executive

Legrosszabb szerető is jobb

Gyönyörű,lehengerlő ,kényelem felső foka ,egyedi imádtam tiszteltem mindent megadtam neki.Gyári alkatrészek ,kiemelten vigyáztam rá.A legjobb autók egyikének gondoltam.Volt más tapasztalatom német márkákkal összehasonlítva BMW,AUDI,VW.Azóta is azt tartom ez egy elegáns műremek.A felsorolt hibák viszont valódiak.Az autó árát még egyszer ráköltöttem 2 év alatt.Akik azt állítják hogy megbízható azok nem tudom hogy kifejezni egyszerűen hazudnak.A világ legszebb autók egyike de a legszarabbak között is dobogós lenne.A motorja örök élet de a működéséhez szükséges segédletek szarok.Mindig szeretnék egy másikat venni de pár perc emlékezés ,és hányinger fogdos.A legfontosabb pillanatokban hagyott cserben.Horvátország legmesszebb lévő csücske odaérek váltónak annyi,messze az otthonomtól minden előjel nélkül féltengely törés.Tréler vitte ide oda többet volt szerelőnél mint nálam.De ennek ellenére imádtam vigyáztam tiszteltem jó volt megjelenni vele.A német kocsik se különbek ha van baj akkor zsebbenyúlós keményen de a Thesisen mindig van baj minden héten új minden nap valami elektronika nem tudtam úgy hazajönni vele sehonnan hogy ne lett volna probléma.Azért jók ezek az oldalak mert megoszthatjuk tapasztalatainkat és elrettentetjük a vásárlókat és megkíméljük a pénztárcáikat.Csak fanatikusoknak ajánlom mert én is az voltam és vagyok is.Mindig megbarátkoztam a problémáival kompromisszum minden áron de elfogyott.Mire mindent kicseréltem szinte a motoron kívül akkor kezdődött elölről az egész.Ezt nem hiszem el hogy ennyire gyenge konstrukció lenne.Eladtam.Sajnálom de megkönnyebbültem valami szorongás eltűnt az életemből hát a Thesis gondok megszűntek.Mit vegyek nem tudom de egyet tudok bármi is arra vezérelne hogy még egyszer Thesist akkor inkább bénuljak meg még vásárlás előtt.K...va jó kocsi imádtam de .......Higgyetek nekem nincs kivétel mind egyforma az nem igaz hogy kifogtam egy rosszat, mert van még ismerős aki küszködik és még mindig tartogatja már Ő sem tudja miért.Én tudom ,szerelem ,ha beleülsz és birtoklod elveszi az eszed nincs még egy ilyen autó.Nem akartam senki kedvét elvenni de jobb ha tudjátok.

- Kuplungszerkezet,kettős tömegű lendkerék,légtömegmérő,turbónyomás szabályozó,turbócső,turbó,elektromos ablak nem emel,váltó manuális nincs 6-os meg hátramenet,hosszbordás szíj szakadás,futómű összes eleme(lengőgkar az összes,komplett féltengelyek mindkét oldalon külső belső csuklók)elektromos ajtónyitás,csomagtérnyitás,hátsó bal kerék csapágy,jobb lengéscsillapító,hátsó lengőkar,első kerék csapágy aggyal együtt,elektromos kézifék,szivargyújtó,ülés elektronika,CD nem adja ki a lemezt vagy nem játssza le,a CD tár nem reagál,kesztyűtartó nyitó elektronika,testhibák tönkelege műszerfal szétesik ,abs jeladó (felgyorsul tempomatban a kocsi úgy hogy nem csinálsz semmit)karter tömítés folyik az olaj,csikorog a kerék megfejthetetlen probléma mint hogy miért ráz új féltengelyekkel a kocsi,elektronika mindig mindig mindig.gázolaj szűrő folyik,szíj feszítők alsó felső nem is minden jutott az eszembe

Hozzáértő Lancia gyűlölő ,de a javítások költségeiből simán megélt az egész családja belőlem,nem azért mer drága hanem mert annyit volt nála a kocsim

Fenntartási költség (2) Évjárat 2003
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 120000
Előző autója? A6 Következő autója? DACIA TLX
Verdikt (3.2/10)

Lancia Thesis 2002 (2002 - 2007)