Autók » Lancia » Thema (1984-1994)

Thema 2.5Tdi

Az olasz olajkályha

Ami nem tetszik a Themában az az hogy már nem gyártják mert akkor ujat vennék,rengeteg csillogo német japán stb verda tulaj csodálkozott már hogy egy ilyen öreg hajo füstöl egyet feketén és már csak hátulrol nézhetik az olasz hajot,vontattam már utszélén álldogálo vw diesel csodát ami alig volt két éves és a tulaj büszkén mesélte hogy eddig soha semmi gondja nem volt 70000 km alatt erre megmutattam neki a km ora állásomat és elcsodálkozott,nos én nagyon megvagyok elégedve az olasz hajoval.

- Öszintén szolva a váltoban elment az 5-ik fokozat és ennyi! Pedig szinte egész Europát bejártam vele és soha sehol NEM hagyott ott,én nem szerettem az olasz autokat mert volt deltám és prizmám,a Themát ismeröstöl vettem és már 630000 km van benne de még most is ha meg billentem a gázpedált akkor a pdtigdtdidtsidtisgdsitd-k csak a fekete füstjét szagolhatják a jo öreg Themának!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1986
Előző autója? Következő autója? Lancia Thema 1994 2.5 Tdi