Autók » Lada » 1500, 1600 (1972-2001)

1500, 1600 21061

Hűséges Orosz Medve

Öt évesen vettem az öreget. Márkafüggő vagyok, szerelem
volt első látásra. Saját kezűleg csináltam az alvázvédelmet,
évente. Meghálálta !!! Hajtani soha sem hajtottam, inkább
az étvágya volt fontos. Téli-nyári forgalomban átl.: 7,0-8,5 .
Csúcsom ill. az Övé, 6,38 l/100 km. Persze ez kilencvenes
tempónál. Sok-sok boldog évet és kilómétert köszönhetek Neki. Csomagtartója óriási: kirándulásokon belefért az "egész ház" . Megpakolva is tudta minden paraméterét, amit elvártam
tőle. Kapott elektronikus gyújtást, orosz UIS utánporlsztót,
kerékjárati dobokat, sportkormányt és sok-sok szeretetet. A motor működését vákumos fogyasztásmérő figyelte. Segitségével sok dologra odafigyelhettem. SOHA nem hagyott cserben !!!
Egy éve vettem egy 112-t, azóta pihentetve volt az autó, de amikor néha elővettem mondig nyugtáztam: ez az igazi LADA ÉRZÉS!
Közben elkelt, most egy következő generáció fog felnőni rajta!
Bizom benne, jó kezekbe került!

Mindig hiányozni fog !!!

- 6 évesen elszállt a gyári vizpumpa. EU gyártmány bele: csak - 3 évet birt. Másik EU-s :1év !!!!!!!!! Szörnyű ! A harmadik - is EU származású. Műszakin minimális anyagi ráforditás. Sok- - szor drágább volt a lé, mint a hús. Két éve ment tönkre a - fűtéscsap. A fűtés azóta gyengélkedik. Az én hibámból !!! A kaszni maximálisan rendben !!!

Afit Szolnok

"maszek" mester Szolnokon

Fenntartási költség (9) Évjárat 1995
Előző autója? Samara 1.3 Következő autója? Lada 112. később Lada Priora . Только Лада
Verdikt (9.0/10)

Lada 1500, 1600 1972