Autók » Jeep » Grand Cherokee (1999-2004)

Grand Cherokee Jeep Grand Cherokee 4.0 laredo(full)

A nagy Törzsfőnök

Vegyes érzéseim vannak az autóval kapcsolatban.Imádom az amerikai autókat!(nem is ez volt az első).Elöző amerikai autó amihez volt szerencsém egy 5.2 V8-as Cherokee volt ugyhogy volt némi összehasonlítási alapom.Ez a tipus jóval kényelmesebb elödjénél.Nincs az a "nagy" imbolygás; úttartása sokkal jobbnak mondható;kellemesebb a belsőtér...stb stb...Ami némileg csalódás volt a nagy törzsfönökkel kapcsolatban talán az hogy 4ezres motorja(190LE) kicsit gyengének mondható karosszériájához képest(vezettem 4.7-es változatot belöle).6 hengeres motorja nem adja vissza azt az igazi amerikai "élményt"..erre csak nagyobb V8-as testvére képes.Fogyasztása ahogy az emberek várnák töle-kisebb motor nem állandó,kapcsolható összkerék-magasabb mint 4.7-é!!!Város:14-19l Vegyes:14-20l(ezt mind csupán hátsókerék hajtásnál)Bár lehet hogy nekem túl nehéz a lábam!
Kényelem tekintetében hibátlan!!Saját véleményem hogy Bmw-ket Merciket tud megverni kényelmi szinten!Elöl teljes értékü fotelek..Nagy tér;remek pakolási lehetöségek.Az ember magasan ül "kilátás"abszolut jó!Nem tünik el a tömegben.Teljesen full :elektr.füth.bör ülések..klima...infinity zene...tetö....multikormány...stb...stb....Leszámitva a magas fogyasztást és a három elromlott szenzort rajta teljesen megbizható,tökéletes autó.Nem ismer akadályt!Jöhet viz, hó, fagy, föld, sár vagy akármi.....Mindenen elmegy!Szeretem ezt az autót....még megvan.....Talán pénzhez egy hétre majd lecserélem...

- 3 db szenzor ment ki rajta(elektromos) amiknek az összértéke kb 300ezer forint volt.Nem is az ár volt kellemetlen hanem az hogy javitásuk kb 8 hónapot vett igénybe.Addig az autónak mindig volt vmi problémája.....Persze mire megtaláltam a megfelelő szerelöt az egész herce-hurca nevetségesnek tünt.
- Pillanatok alatt helyrejött a járgány és minden feledésbe merült...Azóta szinte minden rendben vele......

Szakszervizeket nem ajánlom....tapasztalatom hogy nem értenek hozzá és le is húzzák az embereket......

Egyetlen szerelő tudok ajánlani!Fodor Zoltán Tel:06-20-458-74-67 Ő csak amerikai autókkal foglalkozik!

Fenntartási költség (7) Évjárat 2000
Előző autója? 5.2V8 Következő autója? Ha nyertem a lottón egy új SRT8-as Cherokee-t
Verdikt (7.1/10)

Jeep Grand Cherokee 1999