Autók » Jaguar » X-Type (2001)

X-Type 2.5 v6 exutive,3.0 v6 sport

rakás szar

Minden ami létezik ez egy sz... kupac,van kettö is de minek 1500 km sikerült menni két év alatt,elkészült szervizdij majdnem 1 milla,500km és tönkre ment más mennek a bontoba halott semmire valo autok.soha többé ilyen angol sz..t inkább egy audi a4 fapados mint egy ilyen még 1x.A KM nél hazudnom kellet mert nem engedte az 1500 km t beirni!!pedig ez ennyit bir!!a kék birt ennyit,a manuális öt sebességes sport ötszáz km finom vezetés után adta be az unalmast,kuplunggal kezdödöt,és a folytatás se maradt el katalizátor lambda szonda,a futomüröl meg ne is beszéljünk,meg a minden döccenönél kijövö hiba kodokrol,pl:p0137 p0160 stb stb és mire mind eltünne menetstabilizátor hiba.kész az is,utána engine fault gerbox fault és itt adtam fel ezt a valamikor még autokat gyártó márkát,ez még fordnak is szar nemhogy jaguarnak,ha a cég megkérne hogy egy vadonat ujjat hozzak el ott elötük verném szét és gyujtanám fel ugy meg utáltam ezt a márkát.szégyen az egész az autoipar szégyene az angol,itt ezekben az autokba az a jó amit a német 100% ban átvet.a többi meg....

- Minden ami létezik ez egy sz... kupac,van kettö is de minek 1500 km sikerült menni két év alatt,elkészült szervizdij majdnem 1 milla,500km és tönkre ment más mennek a bontoba halott semmire valo autok.soha többé ilyen angol sz..t inkább egy audi a4 fapados mint egy ilyen még 1x.A KM nél hazudnom kellet mert nem engedte az 1500 km t beirni!!

Nem a szerelö hibája.az autoé.amugy gyári ford szerviz ök mindent megtetek.

Fenntartási költség (1) Évjárat 2002
Előző autója? a4 a6 tt Következő autója? cayenne
Verdikt (1.4/10)

Jaguar X-Type 2001 (2001)