A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Hyundai / ix35 (2010)

Ítéletek (5 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Emelem raklapom
    Dízel vagy elektromos? Magasemelős béka vagy targonca? Kérdések és válaszok a raktárból.
  • Szóljatok majd, ha eladó lesz
    A Hyundai-vízautó nem bontja, hanem kipufogja a vizet. A látszat ne vezessen meg senkit, ilyen drága kocsit ritka alkalom vezetni, meg sem merték mondani az árát.
  • A jövő Hyundaijait vezettük
    Látta-e már a 186 lóerős, új Veloster Turbót? És a mellbevágó i30 kombit? Kétlem, hogy a 3. generációs Santa Fébe belebotlott volna már bárki. Ezek és más újdonságok a cikkben.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)