Autók » Honda » Civic (2001-2005)

Civic 1,4

Hihetetlenül jó gép!!!

idén vettem nyáron.sajnos nem sok pénzem volt és béka lámpásat akartam (előző kasztnis) ,de igazábol ez a kasztnis volt az álmom:) adig addig nézegettem a hirdetéseket míg nem megláttam azt a hirdetést amiben a leendő autóm szerepelt.elmentem megnézni és hát kellet rá költeni mert a szét törték az előző tulajok és a parasztok nem nagyon csináltak meg rajta semmit,épp csak anyira hogy auto formálya legyen.Én rá költöttem kb 350000Ft-ot mindennel eggyüt átírás biztosítás stb, mondjuk még a klimánál egy cső hiányzik.Az autó nagyon tetszik,szép kívűl szép belűl.Ha ez az autó zsír új lenne akko ez lenne a z egyik legjobb autó.a MÜSZERFAL PUHA BORÍTÁSÚ,KEZELŐSZERVEK NAGYON FINOMAN müködnek,jó tapintásuak.Viszonylag halk a beltér is,hátul jo nagy hely van,és a csomagtaró isten:)hatalmas.belül nagyobb mint kívül.üllések kényelmesek hosszú távon is,mondjuk a vezető üllés valamiért kicsit mozog,de nem zavaró.A motor normálisnak mondható ,enyém kb ugy megy mint egy suzuki swift.mondjuk az 1,4-es motorhoz és a 1300kilós kasztnihoz képest nem rossz.ami nem tetszik benne hogy nincs könyöktámasz és azt mondták kereskedésben hogy nem is létezik hozzá,de talán a valamelyik tiusé belemenne ami kb 100.000Ft!!!!!hmmmmm kösz,de kösz nem mondtam,pedig neten néztem képeket erröl a gépről és nem egy daraba láttam, könyöktámaszt.nekem ez az első autóm és nagyon szeretem.sok autót vezettem és sokat is vezetek,én nagyon meg vagyok elégedve és én még mindig azt mondom hogy jók a német autók,de azért jobban hiszek a japán autókban,megbízhatóabbak:)egy szóval ha vesz valaki egy ilyet biztos nem kap sérülés meneteset,ami végül is nem baj csak ne totálkáros multból származzon.ennyi
BET OF JAPANISE CAR!!!!!!!!!!!!!!!!!

- nem igazán,a kormány recseg elindulásná+fékezésnél

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001
Előző autója? SUZUKI IGNIS Következő autója? valami szép japánt
Verdikt (7.3/10)

Honda Civic 2001 (2001 - 2005)