Autók » Honda » Civic (1995-2001)

Civic 1.8vti mb6

Nem bánod meg ez egy állat!

Nagyon jól megy,főleg magas fordulaton,de városi autózásnál is érezni az erejét 2-3000-nél is.Én 10 literrel járok vele úgy hogy 3000 alatt ritkán váltok,és lámpánál elverek egy két parasztot!Azt tudni kell az autóról hogy a motor lényegesen többet tud a futóműnél,ezért egy hónapon belül sokan lezúzzák!A javaslatom 205/50/16-os kerék és úgy nagyon jó az úttartása.Leültetést nem ajánlom mert a pesti utakon kiesik a fogadból a tömés,a másik meg állandóan kicsúszik a lengőkar a gátlóból!A fékek jók csak ehhez a teljesítményhez kicsit kevesek,sűrűn kell cserélni betétet és negyven-ötvenezrenként tárcsát is,amúgy a honda legend 2.9-es és a prelude 2.2-es vti tárcsa egy és ugyanaz.Nagyon szeretem mert ennyi pénzért ilyen felszereltség mellett 170le teljesítmény jó fogyasztás és nem is néz ki rosszul.Amúgy két fiam van tökéletes családi autó is,elférünk négyen kényelmesen!mindenkinek csak ajánlani tudom!Költeni minden autóra kell de meghálálja,nem úgy mint egy német autó (olyanom is volt pár)!5w40 castrol txt-t teszek bele ez kell a váltóba is,és semmi nem hiányzik 15000km. után sem.Ja és mindenből csak gyári alkatrészt mert arra érzékeny főleg henderfej-szelepf. tömítések,jó duplája az utángyártottnak de megéri.Amúgy nem kerül többe mint egy német vagy francia autó alkatrészeinél de háromszor addig tart.

- Féktárcsa csere 2x+betét.lengéscsillapítók,gyertyák,olaj,vezérműszíj+fesz.görgő,izzók

honda buda

kuki pomáz.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1999
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 120000
Előző autója? honda civic 1.6sr Következő autója? accord vagy civic typer
Verdikt (7.1/10)

Honda Civic 1995 (1996 - 2001)