Autók » Honda » Accord (2008)

Accord 2.4 EXE Adv.S.Pack

Tökéletes autó

Egyszóval: Szuper! Nagyon komoly autó. Talán a legjobb ár érték arány. A belső szép, nagyon jól kidolgozott. A fedélzeti elektronika nagyon jól működik. Tulajdonképpen csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni az autóról. A Honda ezzel az autóval igen magasra tette a mércét. Nem fantáziálás, hogy méltó ellenfele lehetne a BMW-nek. A távolságtartó radar nagyon finoman működik. Az egyik legjobb a kategóriában. Erre az autóra az is illik, hogy annyi az extra benne, hogy a gyerek leckéjét is megcsinálja. A hangvezérlés megtanít angolul vagy másik 4 nyelven! Remekül működik. Látszik, hogy jól átgondolt fejlesztés eredménye.
Összefoglalva: az elvárásaimat túlteljesítette. Hozzáteszem, hogy az elvárásaim igen magasan voltak, Audi, Mercedes és más prémium kategóriás autók használata után.

- Semmi.

Duna autó

Fenntartási költség (10) Évjárat 2009
Előző autója? Civic Következő autója? Accord
Verdikt (8.9/10)

Honda Accord 2008 (2006 - 2007)