Autók » Honda » Accord (2002-2007)

Accord 2.4 i-vtec type-s

Durrogás váltásnál 6000fölött

ritka jo vételt csináltam,mert egy 62 éves úrtól sikerült vennem a type-st.elötte is hondám volt,na meg azelőtt is az volt.nem volt kérdés ez a tipus választás.érdekellt a régebbi type-r is,de a kora miatt nem ültem bele.szoval a type-s nem egészen olyan mint a type -r,sajnos....de nyugodt elegancival sportos.a shell 100-as benzinnel 7400-at forog a motor,dinamikával nincs gond,egyedül ez az intelligens v-tec ami szokatlan.ez sem olyan mint a régebbi sportos motoroknál.nincs 5000 felett az az iszonyatos ,,rántás,de azért 6000 után egy ,,picit,,rátol még a végén.egyenletesen adj le az eröt,a hangja 4000fölött kezd megjönni.ha ugyesen váltok néha durrog,lö az auto váltásnál de ehez 6000fölött kell mindezt tenni.a 100-as benzinnel 160-nál tempomattal 8liter a fogyasztás,de ha hajtva van ennek majdnem a dupláját beszivogatja ami kb 14-15 liter.ha nem megyek hosszu utra 20litert tankolok ezzel ha normálisan hajtom 240km teszek meg vegyes közlekedésel.ajánlani csak tudom,bár vannak ettöl könnyeb rakéták az utakon,de ez akkor is egy szép nagy/1460KG/SPORT LIMUZIN 240nm nyomaték 192le.nagyon le van az autó folytva gyárilag,ha egy komplett kipuf.rendszert kap,már is +20le.talán ezt még idövel én is beszerzem,de az igazság,hogy böven elég ez a tudás amit ez az autó a hétköznapi közlekedésben tud,bár az utakon nem hétköznapi darab,és ez az amit szeretek benne.a 26 évemmel eddig csak hondám volt ez után is az lesz,de szivesen megnézném ennek az amerikai változatát,acura tl 3.5i 280le.........

- 2004-es évjáratnak gyári hiba miatt bal első lámpa párásodik.visszahivásnál zárópatent után ok

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? honda civic Következő autója? hoda legend 3.5i
Verdikt (8.1/10)

Honda Accord 2002 (2002 - 2005)