Autók » Fso, Fsm » 126p

650/E

José Fernando Alvarez - így hívjuk

2hete vettem. Azóta hazahoztam (137km / 6.5 L); városban rohangáltam vele (parkolni kiváló); vontattam vele egy másik kispolskit próbáltuk bebikázni az enyémröl, azota szarv az akksim. Most épp töltön van.
Az átvételkor adtak hozzá egy teljes és egy kevés doboznyi festéket ami a szinével azonos volt. Fujos spréé. Nagyon M?egtetszett és lefujtam szinre (világos barnás Bézses valami) az ösezs fekete elemet. Diszléc,Lökhárito ilyesmi. Jol sikerült, mert egyszer belefordultam egy bokorba és akkor is megmaradt a festék.elég jol birja tankolás nélkül azaz nem eszik sokat szivatoval 8L anélkül 6fölött picivel. ennek kevesebbet is de akkor nem tölt vissza a generátor, lesz vele mit csinálni, tul hangos a amotor (az elözö 2kispolskim halkabb volt). épp nálam fordult át az ora 19999 / 20000 km-re nagy élmény volt :) amúgy jó.90 volt a max amivel mentem de be kell állitani dolgokat. Az elöö kispolskim vitte a 115km/h-t is.
A vicces hogy 60.000Ft.- részletre vettem 4honapra havi 15.000.- Nekem tetszik. Remélem jo lesz. bizonyos kilométerenként bövitem az irományomat. info: jantsy@vipmail.hu

- AKKUMLÁTOR NAAAAGYON GYENGE és NEM Tölt vissza RENDESEN a Generátor. ez a . kispolskim, ezen már nem lepdök meg,de utálom betolni.

Haverok+én :)

Fenntartási költség (9) Évjárat 1988