Autók » Ford » Transit, Tourneo Connect (2002-2013)

Transit, Tourneo Connect tdcdi 90 le Van

A kék krumplihordó

Elötte Pug partnerem volt ,azt is szerettem de ez azért komolyabb.Tágas utasfülke sok rakodási lehetöség,preciz váltó.Az anyós ülés lehetne normálisabb egyenértékű a soförével,illetve a tükröket meg kell rajta szokni mert kisebbek és holteresebbek mint a Partnernél voltak.
Remekül birja a (túl)terhelést is ami rendszeres.Szélleségéböl adodóan nagyon lehet vele kanyarodni. A fényezése sérülékeny ,igaz nem metál.A kormány csunyán megkopott a kürtnyomoval együtt,állitolag gariba ezt is kicserélik.
Jól autózható akár autópályán is remekül tartja a tempót az átlagautókkal ,igaz a 90 mellé néha elférne még egy pár Le.

- 41.000km nél egy klimarelé csere gariban,46.000km nél egy turbócsőcsere gariba. 2* 5 perces munka volt.

Ford Autonett Csepel Végdát ut

Ha azt mondom nekik holnapra nagyon kell az autó,valahogyan mindig megoldják a nyomoromat.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Előző autója? Partner Következő autója? Transit tdcdi nagyobb,vagy Pug Expert Hdi
Verdikt (7.6/10)

Ford Transit, Tourneo Connect 2002 (2009)